Dr. TURDEANU Daniela

MEDIC PRIMAR CARDIOLOG, COMPETENTA IN ECOCARDIOGRAFIE, COMPETENTA ECODOPPLER VASCULAR PERIFERIC

MEDIC PRIMAR CARDIOLOG

Competente:

  • COMPETENTA IN ECOCARDIOGRAFIE
  • COMPETENTA ECODOPPLER VASCULAR PERIFERIC

Program

MEDICSPECIALIZARELUNIMARȚIMIERCURIJOIVINERISAMBATA
  Dr. ADAM MarielaEndocrinologie--08:00 - 09:00---
  Dr. ANCHIDIN OvidiuCardiologie-16:30 - 19.30----
  Dr. ANDRONACHE MarianCardiologie--08:00 - 09:00---
  Dr. ARIESANU NicoletaPneumologie----15.30 - 20:00-
  Dr. BACIU AnamariaDermatologie si Dermatoestetica---10:00 - 13:00--
  Dr. BALAN DianaCardiologie08:00 - 15:0008:00 - 15:0013:00 - 20:3013:00 - 20:3008:00 - 15:00-
  Dr. BAN AdinaO.R.L.8:00 - 12:30 (CAS)8:00 - 12:30 (CAS)12:30 - 17:30 (CAS)12:30 - 17:00 (CAS)14.00 - 19.00 (CAS)-
  Dr. BARBAT MihaelaPneumologie--15:00 - 17:00---
  Dr. BARSAN Cristian IoanRadiologie si Imagistica medicala8:00 - 14:00-----
  Dr. BENE IoanaRadiologie si Imagistica medicala17:00 - 19:00-----
  Dr. BEYER RuxandraCardiologie14:00 - 16:00--14:00 - 16:00--
  Dr. BLAGA CristinaGinecologie-----10:00 - 12:00
  Dr. BOBOS GeorgetaAlergologie17.00 - 20.30-17:00 - 20:30-17:00 - 20:30-
  Dr. BODEA Simona CosminaDiabet Zaharat si Nutritie, Medicina Interna08:00 - 17:00 (CAS)08.00 - 15:00 (CAS)08:00 - 15:00 (CAS)08:00 - 15:00 (CAS)08:00 - 14:30 (CAS)-
  Dr. BODEAN DianaGinecologie----09:00 - 11:00-
  Dr. BOJA RamonaRadiologie si Imagistica medicala14:00 - 20:00-----
  Dr. BUDUREA ClaudiaCardiologie-14:00 - 17:00----
  Dr. BURGHELEA CornelUrologie-14:30 - 16:00---
  Dr. BURZ Claudia CristinaOncologie medicala15:00-17:00----
  Dr. BUSUIOCEANU ELENAMedicina Interna--10:00 - 12:30--
  Dr. BUZDUGAN ElenaCardiologie---16:00 - 18:00--
  Dr. CAINAP Calin IoanOncologie medicala-----09:00 - 13:00
  Dr. CAINAP Simona SoranaCardiologie, Pediatrie-----09:00 - 12:00
  Dr. CALIN AdrianaRadiologie si Imagistica medicala---14:00 - 20:00--
  Dr. CARACOSTEA GabrielaGinecologie-16:00 - 20:00----
  Dr. CEBOTARU CristinaOncologie medicala16:00 - 18:00-----
  Dr. CHIOREAN GeorgianaOncologie medicala8:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 15:00-
  Dr. CHIRA RomeoMedicina Interna--16:00 - 19:00---
  Dr. CISMARU GabrielCardiologie14:00 - 15:00-----
  Dr. CIULE LarisaOncologie medicala14:30 - 16:00--14:30 - 16:30--
  Dr. CIUREA AncaRadiologie si Imagistica medicala13:00 - 16:0008:20 - 14:00-14:00 - 17:00--
  Dr. COCARLA LuminitaRadiologie si Imagistica medicala--8:00 - 14:00---
  Dr. COMAN DianaCardiologie08:00 - 15:0013:00 - 20:3008:00 - 15:0013:00 - 20:3008:00 - 15:00-
  Dr. COMSA MihaiRadiologie si Imagistica medicala-14:00 - 20:00----
  Dr. COUTI Maria ClaudiaRadiologie si Imagistica medicala--8:00 - 14:00---
  Dr. CRISAN ArabelaDermatologie si Dermatoestetica09:00 - 15:0009:00 - 15:0015:00 - 19:0015:00 - 19:0009:00 - 13:00-
  Dr. CUCOS MariaRadiologie si Imagistica medicala---8:00 - 14:008:00 - 14:00-
Dr. DANCIU MirunaPsihiatrie si Psihologie08:00 - 15:0008:00 - 15:0008:00 - 15:0008:00 - 15:0008:00 - 15:00
Dr. DREVE TeodoraRadiologie si Imagistica medicala------
Dr. FABIAN MelindaDermatologie si Dermatoestetica----17:00 - 19:00-
Dr. FEKETE NICORICI ClaudiaHematologie17:00 - 19:30
Dr. FELEA IoanaReumatologie--15:00 - 16:40---
Dr. FODOR Marius-MarianChirurgie generala-18:00 - 20:00-18:00 - 20:00--
Dr. FRUNZUC IrinaGinecologie--16:30 - 19:00-16:00 - 19:00-
  Dr. GALAN Oana-MihaelaGinecologie-17:00 - 19:0009:00 - 11:30---
  Dr. GHICU AmeliaCardiologie--17:00 - 20:30---
Dr. GOCEA AnamariaO.R.L.-----09:00 - 13:00
  Dr. GRUITA CarmenEndocrinologie--18:00 - 20:30---
  Dr. HADA DanielaCardiologie08:00 - 16:00 (CAS) 08:00 - 20:30 (CAS)
08:00 - 16:00 (CAS)08:00 - 16:00 (CAS)08:00 - 16:00 (CAS)-
  Dr. HARCEAGA OlimpiuChirurgie generala, Dermatologie--19:30 - 20:30---
  Dr. HODOR Tudor AdrianUrologie---18.00 - 20.30--
  Dr. HOMORODEAN CalinCardiologie15:00 - 18:00--15:00 - 18:00--
  Dr. HOMORODEAN RomanaNeurologie15:00 - 19:00-----
  Dr. IGNAT DanaGinecologie16:00 - 19:0009:00 - 12:00-10:00 - 13:00--
  Dr. IGNAT Radu MihaiGinecologie-12:30 - 15:00----
  Dr. ILIE IoanaDiabet Zaharat si Nutritie, Endocrinologie--14:00 - 16:00---
  Dr. ILONCA AdrianDermatologie si Dermatoestetica18:00 - 20:00-13:00 - 14:40-13:30 - 14:30-
Dr. JENEI ErikaCardiologie-08:00 - 15:0015:00 - 20:00-08:00 - 15:00-
  Dr. KOVACS TundeGinecologie13:00 - 16:00--13:00 - 16:0013:00 - 16:00-
  Dr. LENGHEL ManuelaRadiologie si Imagistica medicala------
  Dr. LISENCU Ioan CosminChirurgie generala-15:00 - 17:00----
  Dr. LUNGU IonelaEndocrinologie13:00 - 20:3013:00 - 20:3008:00 - 15:0008:00 - 15:0013:00 - 20:30-
Dr. MADA CristinaCardiologie15:00 - 20:0008:00 - 15:00--14:00 - 20:00-
  Dr. MARC MadalinCardiologie--16:00 - 20:30---
  Dr. MARDALE StefanRadiologie si Imagistica medicala----14:00 - 20:00-
  Dr. MEDAN Paul AlexandruUrologie-16:00 - 19:00-
  Dr. MOCAN MihaelaMedicina Interna-17:00 - 20:30-17:00 - 20:30--
  Dr. MODOI DianaRadiologie si Imagistica medicala-16:00 - 19:0009:00 - 12:00-10:00 - 13:00-
  Dr. MOLNAR Oana MagdalenaNeurologie08:00 - 15:00 (CAS)13:00 - 20:30 (CAS)08:00 - 15:00 (CAS)08:00 - 15:00 (CAS)08:00 - 15:00 (CAS)-
  Dr. MOTOCU RaduChirurgie generala-17:30 - 20:30----
  Dr. MURESAN CarmenCardiologie10:00 - 14:0010:00 - 14:0010:00 - 14:0010:00 - 14:0010:00 - 14.00-
  Dr. MURESAN IoanaRadiologie si Imagistica medicala--14:00 - 20:00---
  Dr. NABULSSI AymanOrtopedie si Traumatologie18:00 - 20:30---15:00 - 17:00-
  Dr. NISTOR DanOrtopedie si Traumatologie---16:00 - 18:00--
  Dr. OBER CameliaCardiologie--14:00 - 17:00---
  Dr. OPRITA SimonaCardiologie-14:00 - 18:0014:00 - 18:00---
  Dr. PARAU AdrianaPneumologie16:00 - 20:0016:00 - 20:00---
  Dr. PARV Andreea AmaliaCardiologie08:00 - 15:0013:00 - 20:3008:00 - 15:0008:00 - 15:0008:00 - 15:00-
  Dr. PARVU DoruOncologie medicala08:00 - 16:0008:00 - 16:0008:00 - 16:0008:00 - 16:0008:00 - 16:00-
  Dr. PETROV LjubomirHematologie-15:30 - 18:30----
  Dr. PILIPAUTANU RodicaNeurologie08:00 - 15:00 (CAS)08:00 - 15:00 (CAS)08:00 - 15:00 (CAS)08:00 - 15:00 (CAS)08:00 - 15:00 (CAS)-
  Dr. POANTA LauraCardiologie, Medicina Interna08:00 - 13:0008:00 - 13:0008:00 - 13:0008:00 - 13:0008:00 - 13:00-
  Dr. POP DariaGinecologie--19:30 - 20:30---
Dr. POP MariusO.R.L.12:30 - 16:30 (CAS)12:30 - 16:30 (CAS)08:30 - 12:30 (CAS)08:30 - 12:30 (CAS)09:00 - 14:00 (CAS)09:00 - 10:00
Dr. POP SeverO.R.L.16:30 - 20:30-----
Dr. POP SorinCardiologie, Medicina Interna-13:00 - 17:00-13:00 - 17:00--
Dr. POPOVICI CorneliaMedicina Interna---13:30 - 15:00-
Dr. PRECUP MariaCardiologie09:30 - 15:0009:30 - 14:0009:30 - 14:0009:30 - 15:0009:30 - 14:30
Dr. PRUNEA AndreeaNeurologie17:00 - 20.30--18:00 - 20:30--
Dr. PUIU AnamariaRadiologie si Imagistica medicala-14:00 - 20:00----
Dr. RADEANU DoinelO.R.L.-17:00 - 19:0018:00 - 20:3017:00 - 19.00--
Dr. RADI RominaEndocrinologie------
Dr. RANCEA RalucaCardiologie-16:00 - 19:00--15:30 - 19:00-
Dr. REDNIC Mihaela MariaPediatrie----16:30 - 20:30-
Dr. RIEBEL CatalinaCardiologie-14:00 -16:3009:00 - 12:0009:00 - 12:0015:00 -20:309:00 - 12:00
  Dr. ROSCA LoredanaPneumologie15:00 - 18:00-16.45 - 19.3015:30 - 19:00--
  Dr. RUSU PetronelaOncologie medicala---14:30 - 15:30--
  Dr. SABIESCU BogdanCardiologie15:00 - 20:30-----
  Dr. SASARMAN MirelaPneumologie08:00 - 19:00 (CAS)08:00 - 15:00 (CAS)08:00 - 15:00 (CAS)08:00 - 15:00 (CAS)08:00 - 15:00 (CAS)-
  Dr. SCHIAU CalinRadiologie si Imagistica medicala14:00 - 20:00-----
  Dr. SCHIOTIS RuxandraReumatologie09:30 - 12:00-----
  Dr. SEVAN-LIBOTEAN RoxanaGinecologie08.00 - 12:00 (CAS)--14.00 - 20.30 (CAS)14.00 - 20.30 (CAS)-
  Dr. SILAGHI AlinaEndocrinologie14:30 - 17:00--15:00 - 18:0014:30 - 17:00-
  Dr. SILAGHI HoratiuChirurgie generala-15:00 - 17:00----
  Dr. SIMON IoanChirurgie generala, Urologie-17:00 - 20:30-17:00 - 20:30--
  Dr. SIMON MarioaraAlergologie, Pneumologie-15:00 - 20:30-15:00 - 20:30--
  Dr. SIMU AncaNeurologie-16:00 - 20:30----
  Dr. SIPOS SerenellaRadiologie si Imagistica medicala-14:00 - 16:00-15:30 - 18:00-
  Dr. SOLOMON CarolinaRadiologie si Imagistica medicala------
  Dr. STAN OanaNeurologie--15:00 - 18:00-15:00 - 18:00-
Dr. STREZA MihaelaCardiologie17:00 - 20:0008:00 - 15:0015:00 - 20:00-08:00 - 15:00-
  Dr. SUCIU AncaCardiologie8:00 - 15:00 (CAS)--08:00 - 15:00 (CAS)14:00 - 17:30 (CAS)-
  Dr. SUCIU MihaiUrologie15:00 - 20:30-15:00 - 20:30---
  Dr. SURCEL MihaiGinecologie--13:40 - 16:20---
  Dr. SZABO IuliaReumatologie13:00 - 20.3008:00 - 15:0008:00 - 15:0013:00 - 20:3008:00 - 15:00-
  Dr. TICALA Vasile MarianRadiologie si Imagistica medicala8:00 - 14:008:00 - 14:008:00 - 14:0014:00 - 20:008:00 - 14:00-
  Dr. TODEA DoinaPneumologie--14:00 - 16:00---
  Dr. TOMUTA AndreiUrologie--08:00 - 10:00-
  Dr. TRIFU DragosUrologie--17:00 - 19:30---
  Dr. TUDOR DianaDermatologie si Dermatoestetica-11:30 - 13:0014:30 - 17:00
  Dr. TURDEAN VoicuOrtopedie si Traumatologie-18:30 - 20:30-18:30 - 20:30--
  Dr. TURDEANU Daniela SilviaCardiologie-08:00 - 12:00----
  Dr. UNGUREANU GheorgheNeurochirurgie----15:00 - 17:00-
  Dr. URIAN LauraHematologie--15:00 - 18:00---
  Dr. VATA CristinaPsihiatrie si Psihologie-14:00 - 15:30----
  Dr. VINCZE GheorgheChirurgie generala17:00 - 20:30-----
  Nutr. ANCHIDIN LarisaDiabet Zaharat si Nutritie--1530 - 18:30-15:30 - 18:30-
  Psih. BUTA LianaPsihiatrie si Psihologie08.00 - 14.30 (CAS)08.00 - 15:00 (CAS)08:00 - 15:00 (CAS)08:00 - 15:00 (CAS)08:00 - 15:00 (CAS)-