Dr. SURCEL Mihai

Medic Primar Obstetrica-Ginecologie, doctor in medicina, sef lucrari, competenta ecografie obstetricala si ginecologica, competenta morfologioca-fetala

Medic primar ginecologie

Sef lucrari

Doctor in medicina

Competente:

  • Competenta in ultrasonografie obstetricala si ginecologica,
  • Competenta in histeroscopie,
  • Competenta in tratamentul infertilitatii cuplului si reproducere umana asistata,
  • Competenta in chirurgie laparoscopica ginecologica

 

MEDICSPECIALIZARELUNIMARȚIMIERCURIJOIVINERISAMBATA
  Dr. BOBOS GeorgetaAlergologie18.00 – 20.3018:00 – 20:3018:00 – 20:30
Dr. DANCIU PatrickAlergologie14:00 – 16:30
  Dr. SIMON MarioaraAlergologie15:00 – 20:3015:00 – 20:30
  Dr. ANCHIDIN OvidiuCardiologie17:00 – 20:00
  Dr. ANDRONACHE MarianCardiologie08:00 – 09:00
  Dr. BALAN DianaCardiologie08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)13:00 – 20:30 (CAS)08:00 – 14:00 (CAS)08:00 – 14:00 (CAS)
  Dr. BEYER RuxandraCardiologie14:00 – 16:0014:00 – 16:00
  Dr. BUDUREA ClaudiaCardiologie14:00 – 16:40
  Dr. BUZDUGAN ElenaCardiologie16:00 – 18:0016:00 – 18:00
  Dr. CISMARU GabrielCardiologie14:00 – 15:00
  Dr. COMAN DianaCardiologie08:00 – 15:00 (CAS)13:00 – 20:30 (CAS)13:00 – 20:00 (CAS)13:00 – 20:30 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
Dr. DAVID AdinaCardiologie13:00 – 20:00 (CAS)13:00 – 20:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)13:00 – 20:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
  Dr. GHICU AmeliaCardiologie17:00 – 19:20
  Dr. HADA DanielaCardiologie08:00 – 16:00 (CAS)08:00 – 20:30 (CAS)
08:00 – 16:00 (CAS)08:00 – 16:00 (CAS)14:00 – 20:00 (alternativ)08:00 – 14:00 (alternativ)
  Dr. HOMORODEAN CalinCardiologie15:00 – 18:0015:00 – 18:00
Dr. JENEI ErikaCardiologie08:00 – 15:00 (CAS)15:00 – 20:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
Dr. MADA CristinaCardiologie08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 14:00 (CAS)13:00 – 20:00 (CAS)14:00 – 20:00 (CAS)14:00 – 20:00 (CAS)
Dr. MADA RazvanCardiologie18:00 – 20:00
  Dr. MURESAN CarmenCardiologie10:00 – 14:0010:00 – 14:0010:00 – 14:0010:00 – 14:0010:00 – 14.00
  Dr. OBER CameliaCardiologie14:00 – 17:00
  Dr. OPRITA SimonaCardiologie14:00 – 18:0014:00 – 18:00
  Dr. PARV Andreea AmaliaCardiologie13:00 – 20:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
Dr. PRECUP MariaCardiologie09:30 – 15:0009:30 – 14:0015:00 – 19:0009:30 – 15:0015:00 – 19:00
Dr. RANCEA RalucaCardiologie16:00 – 19:0015:30 – 19:00
Dr. RIEBEL CatalinaCardiologie17:20 – 20:0009:00 – 13:2014:20 – 20:0015:00 – 20:009:00 – 12:00
  Dr. SABIESCU BogdanCardiologie14:00 – 20:00
Dr. STREZA MihaelaCardiologie15:00 – 19:30 (CAS)14:00 – 20:00 (CAS)08:00 -15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
  Dr. SUCIU AncaCardiologie8:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)14:00 – 19:00 (CAS)
  Dr. TURDEANU Daniela SilviaCardiologie08:00 – 12:00
  Dr. POANTA LauraCardiologie08:00 – 13:0008:00 – 13:0008:00 – 12:2008:00 – 13:0008:00 – 13:00
Dr. POP SorinCardiologie13:00 – 17:0013:00 – 17:00
  Dr. CAINAP Simona SoranaCardiologie09:00 – 12:00
Dr. FODOR Marius-MarianChirurgie generala18:00 – 20:0018:00 – 20:00
  Dr. LISENCU Ioan CosminChirurgie generala15:15 – 16:00
  Dr. SILAGHI HoratiuChirurgie generala15:00 – 17:00
  Dr. VINCZE GheorgheChirurgie generala17:00 – 20:30
  Dr. SIMON IoanChirurgie generala17:00 – 20:3017:00 – 20:30
Dr. BUGNAR DeliaDermatologie si Dermatoestetica16:00 – 20:00
  Dr. CRISAN ArabelaDermatologie si Dermatoestetica09:00 – 15:0009:00 – 15:0013:00 – 17:0015:00 – 19:0009:00 – 13:00
Dr. DANESCU SorinaDermatologie si Dermatoestetica15:30 – 18:30
  Dr. ILONCA AdrianDermatologie si Dermatoestetica18:00 – 20:0013:00 – 14:4018:20 – 20:0013:00 – 14:0013:30 – 14:30
  Dr. TUDOR DianaDermatologie si Dermatoestetica11:00 – 13:0014:30 – 17:00
  Dr. BODEA Simona CosminaDiabet Zaharat si Nutritie08:00 – 15:00 (CAS)08.00 – 15:00 (CAS)13:00 – 20:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
  Nutr. ANCHIDIN LarisaDiabet Zaharat si Nutritie15:30 – 18:30
  Dr. ILIE IoanaEndocrinologie14:00 – 16:00
  Dr. LUNGU IonelaEndocrinologie14:30 – 20:30 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)13:00 – 20:00 (CAS)15:00 – 20:30 (CAS)
Dr. MICLAUS MariaEndocrinologie13:00 – 14:30 (CAS)08:00 – 13:00 (CAS)16:00 – 20:00 (CAS)16:00 – 20:00 (CAS)13:00 – 17:00 (CAS)
Dr. RADI RominaEndocrinologie08:00 – 15:00 (CAS)13:00 – 20:00 (CAS)10:00 – 18:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
  Dr. SILAGHI AlinaEndocrinologie14:30 – 16:4015:00 – 18:0014:30 – 17:00
Dr. MIHALACHE FlorentinaGastroenterologie16:30 – 19:00
  Dr. CARACOSTEA GabrielaGinecologie16:00 – 20:00
  Dr. CIMPEAN LoredanaGinecologie13.00 – 20:00 (CAS)15.00 – 20:30 (CAS)08.00 – 14:00 (CAS)
Dr. FRUNZUC IrinaGinecologie17:00 – 20:00
  Dr. GALAN Oana-MihaelaGinecologie09:00 – 11:3016:30 – 19:00
  Dr. IGNAT DanaGinecologie16:00 – 19:0009:00 – 12:0010:00 – 13:00
  Dr. IGNAT Radu MihaiGinecologie12:30 – 13:50
  Dr. KOVACS TundeGinecologie13:00 – 16:0013:00 – 16:0013:00 – 16:00
  Dr. SEVAN-LIBOTEAN RoxanaGinecologie08.00 – 15:00 (CAS)14.00 – 20.30 (CAS)14.00 – 20.30 (CAS)
  Dr. SURCEL MihaiGinecologie13:40 – 16:20
Dr. FEKETE NICORICI ClaudiaHematologie16:20 – 19:00
  Dr. PETROV LjubomirHematologie15:30 – 18:30
  Dr. URIAN LauraHematologie15:00 – 18:00
  Dr. POANTA LauraMedicina Interna08:00 – 13:0008:00 – 13:0008:00 – 13:0008:00 – 13:0008:00 – 13:00
Dr. POP SorinMedicina Interna13:00 – 17:0013:00 – 17:00
Dr. Bodea Simona CosminaMedicina Interna08:00 – 15:0008:00 – 15:0013:00 – 20:0008:00 – 15:0008:00 – 14:30
  Dr. BUSUIOCEANU ELENAMedicina Interna17:00 – 19:4009:00 – 12:00
  Dr. CHIRA RomeoMedicina Interna16:00 – 19:00
  Dr. MOCAN MihaelaMedicina Interna17:00 – 20:3017:00 – 20:30
Dr. POPOVICI CorneliaMedicina Interna15:15 – 17:00
  Dr. UNGUREANU GheorgheNeurochirurgie15:00 – 17:00
  Dr. HOMORODEAN RomanaNeurologie15:00 – 18:00
  Dr. MOLNAR Oana MagdalenaNeurologie13:00 – 20:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)13:00 – 20:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
  Dr. PILIPAUTANU RodicaNeurologie08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
  Dr. SERBAN AndreeaNeurologie08:00 – 15:00 (CAS)13:00 – 20:00 (CAS)13:00 – 20:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
  Dr. STAN OanaNeurologie15:00 – 18:0015:00 – 18:00
Dr. MARGINEAN AndreeaNeurologie Pediatrica13:00 – 20:00 (CAS)13:00 – 20:00 (CAS)13:00 – 20:00 (CAS)13:00 – 20:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
Dr. PRUNEA AndreeaNeurologie Pediatrica09:00 – 11:30 /
18:00 – 20:00
  Dr. BAN AdinaO.R.L.8:00 – 20:00 (CAS)8:00 – 20:00 (CAS)10:00 – 18:00 (CAS)10:00 – 17:00 (CAS)11.00 – 19.00 (CAS)
Dr. BINDEA MihaelaO.R.L.15:00 – 17:2015:00 – 17:20
Dr. GOCEA AnamariaO.R.L.09:00 – 13:00 (alternativ)
Dr. POP MariusO.R.L.08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 16:30 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 17:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)09:00 – 10:00
Dr. POP SeverO.R.L.15:20 – 18:2007:00 – 20:00
Dr. RADEANU DoinelO.R.L.18:30 – 20:0017:00 – 18:3018:00 – 20:3017:00 – 19.00
  Dr. BURZ Claudia CristinaOncologie medicala14:30 – 15:50
  Dr. CAINAP Calin IoanOncologie medicala09:00 – 13:00
  Dr. CEBOTARU CristinaOncologie medicala16:00 – 17:30
  Dr. CHIOREAN GeorgianaOncologie medicala8:00 – 15:00 (CAS)8:00 – 15:00 (CAS)8:00 – 15:00 (CAS)8:00 – 15:00 (CAS)8:00 – 15:00 (CAS)
  Dr. CIULE LarisaOncologie medicala14:30 – 16:0014:30 – 16:00
Dr. CRISAN CristinaOncologie medicala08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
  Dr. PARVU DoruOncologie medicala08:00 – 16:0008:00 – 16:0008:00 – 16:0008:00 – 16:0008:00 – 16:00
Dr. ALEXEEV AndreiOrtopedie si Traumatologie15:00 – 18:0015:00 – 18:00
Dr. LOZAN DumitruOrtopedie si Traumatologie09:00 – 11:3015:00 – 17:00
  Dr. NABULSSI AymanOrtopedie si Traumatologie18:00 – 20:3009:00 -12:0015:00 – 17:00
  Dr. TURDEAN VoicuOrtopedie si Traumatologie18:00 – 20:3018:00 – 20:30
  Dr. CAINAP Simona SoranaPediatrie09:00 – 12:00
Dr. REDNIC Mihaela MariaPediatrie17:00 – 20:00
  Dr. SIMON MarioaraPneumologie15:00 – 20:3015:00 – 20:30
  Dr. ARIESANU NicoletaPneumologie16:30 – 20:00 (alternativ)
  Dr. PARAU AdrianaPneumologie15:00 – 20:0017:00 – 20:00
  Dr. ROSCA LoredanaPneumologie15:30 – 18:0015:30 – 19:40
  Dr. SASARMAN MirelaPneumologie08:00 – 19:00 (CAS)08:00 – 18:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
  Dr. TENT AntoniaPneumologie18:00-20:0015:00 – 18:0015:00-19:30
  Dr. TODEA DoinaPneumologie14:00 – 16:00
Dr. MIHU Sergiu IoanPsihiatrie Pediatrica08:00 – 15:00 (CAS)13:00 – 20:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)13:00 – 20:00 (CAS)13:00 – 20:00 (CAS)
Dr. DANCIU MirunaPsihiatrie si Psihologie08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)13:00 – 20:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
Dr. PETRASCU CatalinaPsihiatrie si Psihologie13:00 – 20:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 16:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
  Dr. VATA CristinaPsihiatrie si Psihologie14:00 – 15:30
  Psih. BUTA LianaPsihiatrie si Psihologie08.00 – 14.30 (CAS)08.00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
Psih. PACURAR RamonaPsihiatrie si Psihologie08:00 – 13:00 (CAS)08:00 – 14:00 (CAS)09:00 – 16:00 (CAS)
  Dr. BARSAN Cristian IoanRadiologie si Imagistica medicala8:00 – 14:00
  Dr. BOJA RamonaRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 20:00
  Dr. CALIN AdrianaRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 20:00
  Dr. CIUREA AncaRadiologie si Imagistica medicala13:00 – 16:0008:20 – 14:0014:00 – 17:00
  Dr. COCARLA LuminitaRadiologie si Imagistica medicala8:00 – 14:00
  Dr. COMSA MihaiRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 20:00
  Dr. COUTI Maria ClaudiaRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 18:00 (CAS)10:00 – 14:00 (CAS)14:00 – 18:00 (CAS)14:00 – 18:00 (CAS)10:00 – 14:00 (CAS)
  Dr. CUCOS MariaRadiologie si Imagistica medicala8:00 – 14:008:00 – 14:00
Dr. DREVE TeodoraRadiologie si Imagistica medicala
  Dr. LENGHEL ManuelaRadiologie si Imagistica medicala
  Dr. MARDALE StefanRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 20:00
  Dr. MODOI DianaRadiologie si Imagistica medicala16:00 – 19:0009:00 – 13:0010:00 – 13:00
  Dr. MURESAN IoanaRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 20:00
Dr. PUIU AnamariaRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 20:00
  Dr. SCHIAU CalinRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 20:00
  Dr. SIPOS SerenellaRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 16:0015:30 – 18:00
  Dr. TICALA Vasile MarianRadiologie si Imagistica medicala8:00 – 14:00 (CAS)14:00 – 20:00 (CAS)8:00 – 14:00 (CAS)8:00 – 14:00 (CAS)14:00 – 20:00 (CAS)
Dr. BOCSA Delia CorinaReumatologie09:00 – 12:00
Dr. FELEA IoanaReumatologie15:00 – 16:4018:00 – 19:00
Dr. GHIB LindaReumatologie08:00-15:00 (CAS)11:00-18:00 (CAS)08:00-15:00 (CAS)08:00-15:00 (CAS)08:00-15:00 (CAS)
Dr. IRIMIE Anca OanaReumatologie08:00 – 15:00 (CAS)08:00-17:00 (CAS)08:00-17:00 (CAS)12:30 – 18:30 (CAS)13:00 – 20:00 (CAS)
  Dr. SCHIOTIS RuxandraReumatologie14:15 – 16:15
  Dr. SZABO IuliaReumatologie09:00 – 12:00
  Dr. SIMON IoanUrologie17:00 – 20:3017:00 – 20:30
  Dr. BURGHELEA CornelUrologie14:00 – 15:0014:00 – 15:00
  Dr. HODOR Tudor AdrianUrologie18.00 – 20.30
  Dr. SUCIU MihaiUrologie15:00 – 20:30
  Dr. TOMUTA AndreiUrologie08:00 – 10:00
  Dr. TRIFU DragosUrologie16:00 – 20:00
Psih. MARCUS-TALPOS CrinaPsihiatrie si Psihologie08:00 – 14:00 (CAS)08:00 – 13:00 (CAS)08:00 – 13:00 (CAS)08:00 – 13:00 (CAS)08:00 – 14:00 (CAS)