Dr. IGNAT Dana

Medic primar obstetrica-ginecologie, competenta ultrasonografie obstetricala si ginecologica, competenta ecografie morfologica fetala

Medic primar obstetrica-ginecologie

Competente:

  • competenta in ultrasonografie obstetricala si ginecologica,
  • competenta in ecografie morfologica fetala
MEDICSPECIALIZARELUNIMARȚIMIERCURIJOIVINERISAMBATA
  Dr. ADAM MarielaEndocrinologie08:00 – 09:00
  Dr. ANCHIDIN OvidiuCardiologie16:30 – 19.30
  Dr. ANDRONACHE MarianCardiologie08:00 – 09:00
  Dr. ARIESANU NicoletaPneumologie15.30 – 20:00
  Dr. BACIU AnamariaDermatologie si Dermatoestetica10:00 – 13:00
  Dr. BALAN DianaCardiologie08:00 – 15:0008:00 – 15:0013:00 – 20:3013:00 – 20:3008:00 – 15:00
  Dr. BAN AdinaO.R.L.8:00 – 12:30 (CAS)8:00 – 12:30 (CAS)12:30 – 17:30 (CAS)12:30 – 17:00 (CAS)14.00 – 19.00 (CAS)
  Dr. BARBAT MihaelaPneumologie15:00 – 17:00
  Dr. BARSAN Cristian IoanRadiologie si Imagistica medicala8:00 – 14:00
  Dr. BENE IoanaRadiologie si Imagistica medicala17:00 – 19:00
  Dr. BEYER RuxandraCardiologie14:00 – 16:0014:00 – 16:00
  Dr. BLAGA CristinaGinecologie10:00 – 12:00
  Dr. BOBOS GeorgetaAlergologie17.00 – 20.3017:00 – 20:3017:00 – 20:30
  Dr. BODEA Simona CosminaDiabet Zaharat si Nutritie, Medicina Interna08:00 – 17:00 (CAS)08.00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 14:30 (CAS)
  Dr. BODEAN DianaGinecologie09:00 – 11:00
  Dr. BOJA RamonaRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 20:00
  Dr. BUDUREA ClaudiaCardiologie14:00 – 17:00
  Dr. BURGHELEA CornelUrologie14:30 – 16:00
  Dr. BURZ Claudia CristinaOncologie medicala15:00-17:00
  Dr. BUSUIOCEANU ELENAMedicina Interna10:00 – 12:30
  Dr. BUZDUGAN ElenaCardiologie16:00 – 18:00
  Dr. CAINAP Calin IoanOncologie medicala09:00 – 13:00
  Dr. CAINAP Simona SoranaCardiologie, Pediatrie09:00 – 12:00
  Dr. CALIN AdrianaRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 20:00
  Dr. CARACOSTEA GabrielaGinecologie16:00 – 20:00
  Dr. CEBOTARU CristinaOncologie medicala16:00 – 18:00
  Dr. CHIOREAN GeorgianaOncologie medicala8:00 – 15:008:00 – 15:008:00 – 15:008:00 – 15:008:00 – 15:00
  Dr. CHIRA RomeoMedicina Interna16:00 – 19:00
  Dr. CISMARU GabrielCardiologie14:00 – 15:00
  Dr. CIULE LarisaOncologie medicala14:30 – 16:0014:30 – 16:30
  Dr. CIUREA AncaRadiologie si Imagistica medicala13:00 – 16:0008:20 – 14:0014:00 – 17:00
  Dr. COCARLA LuminitaRadiologie si Imagistica medicala8:00 – 14:00
  Dr. COMAN DianaCardiologie08:00 – 15:0013:00 – 20:3008:00 – 15:0013:00 – 20:3008:00 – 15:00
  Dr. COMSA MihaiRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 20:00
  Dr. COUTI Maria ClaudiaRadiologie si Imagistica medicala8:00 – 14:00
  Dr. CRISAN ArabelaDermatologie si Dermatoestetica09:00 – 15:0009:00 – 15:0015:00 – 19:0015:00 – 19:0009:00 – 13:00
  Dr. CUCOS MariaRadiologie si Imagistica medicala8:00 – 14:008:00 – 14:00
Dr. DANCIU MirunaPsihiatrie si Psihologie08:00 – 15:0008:00 – 15:0008:00 – 15:0008:00 – 15:0008:00 – 15:00
Dr. DREVE TeodoraRadiologie si Imagistica medicala
Dr. FABIAN MelindaDermatologie si Dermatoestetica17:00 – 19:00
Dr. FEKETE NICORICI ClaudiaHematologie17:00 – 19:30
Dr. FELEA IoanaReumatologie15:00 – 16:40
Dr. FODOR Marius-MarianChirurgie generala18:00 – 20:0018:00 – 20:00
Dr. FRUNZUC IrinaGinecologie16:30 – 19:0016:00 – 19:00
  Dr. GALAN Oana-MihaelaGinecologie17:00 – 19:0009:00 – 11:30
  Dr. GHICU AmeliaCardiologie17:00 – 20:30
Dr. GOCEA AnamariaO.R.L.09:00 – 13:00
  Dr. GRUITA CarmenEndocrinologie18:00 – 20:30
  Dr. HADA DanielaCardiologie08:00 – 16:00 (CAS) 08:00 – 20:30 (CAS)
08:00 – 16:00 (CAS)08:00 – 16:00 (CAS)08:00 – 16:00 (CAS)
  Dr. HARCEAGA OlimpiuChirurgie generala, Dermatologie19:30 – 20:30
  Dr. HODOR Tudor AdrianUrologie18.00 – 20.30
  Dr. HOMORODEAN CalinCardiologie15:00 – 18:0015:00 – 18:00
  Dr. HOMORODEAN RomanaNeurologie15:00 – 19:00
  Dr. IGNAT DanaGinecologie16:00 – 19:0009:00 – 12:0010:00 – 13:00
  Dr. IGNAT Radu MihaiGinecologie12:30 – 15:00
  Dr. ILIE IoanaDiabet Zaharat si Nutritie, Endocrinologie14:00 – 16:00
  Dr. ILONCA AdrianDermatologie si Dermatoestetica18:00 – 20:0013:00 – 14:4013:30 – 14:30
Dr. JENEI ErikaCardiologie08:00 – 15:0015:00 – 20:0008:00 – 15:00
  Dr. KOVACS TundeGinecologie13:00 – 16:0013:00 – 16:0013:00 – 16:00
  Dr. LENGHEL ManuelaRadiologie si Imagistica medicala
  Dr. LISENCU Ioan CosminChirurgie generala15:00 – 17:00
  Dr. LUNGU IonelaEndocrinologie13:00 – 20:3013:00 – 20:3008:00 – 15:0008:00 – 15:0013:00 – 20:30
Dr. MADA CristinaCardiologie15:00 – 20:0008:00 – 15:0014:00 – 20:00
  Dr. MARC MadalinCardiologie16:00 – 20:30
  Dr. MARDALE StefanRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 20:00
  Dr. MEDAN Paul AlexandruUrologie16:00 – 19:00
  Dr. MOCAN MihaelaMedicina Interna17:00 – 20:3017:00 – 20:30
  Dr. MODOI DianaRadiologie si Imagistica medicala16:00 – 19:0009:00 – 12:0010:00 – 13:00
  Dr. MOLNAR Oana MagdalenaNeurologie08:00 – 15:00 (CAS)13:00 – 20:30 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
  Dr. MOTOCU RaduChirurgie generala17:30 – 20:30
  Dr. MURESAN CarmenCardiologie10:00 – 14:0010:00 – 14:0010:00 – 14:0010:00 – 14:0010:00 – 14.00
  Dr. MURESAN IoanaRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 20:00
  Dr. NABULSSI AymanOrtopedie si Traumatologie18:00 – 20:3015:00 – 17:00
  Dr. NISTOR DanOrtopedie si Traumatologie16:00 – 18:00
  Dr. OBER CameliaCardiologie14:00 – 17:00
  Dr. OPRITA SimonaCardiologie14:00 – 18:0014:00 – 18:00
  Dr. PARAU AdrianaPneumologie16:00 – 20:0016:00 – 20:00
  Dr. PARV Andreea AmaliaCardiologie08:00 – 15:0013:00 – 20:3008:00 – 15:0008:00 – 15:0008:00 – 15:00
  Dr. PARVU DoruOncologie medicala08:00 – 16:0008:00 – 16:0008:00 – 16:0008:00 – 16:0008:00 – 16:00
  Dr. PETROV LjubomirHematologie15:30 – 18:30
  Dr. PILIPAUTANU RodicaNeurologie08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
  Dr. POANTA LauraCardiologie, Medicina Interna08:00 – 13:0008:00 – 13:0008:00 – 13:0008:00 – 13:0008:00 – 13:00
  Dr. POP DariaGinecologie19:30 – 20:30
Dr. POP MariusO.R.L.12:30 – 16:30 (CAS)12:30 – 16:30 (CAS)08:30 – 12:30 (CAS)08:30 – 12:30 (CAS)09:00 – 14:00 (CAS)09:00 – 10:00
Dr. POP SeverO.R.L.16:30 – 20:30
Dr. POP SorinCardiologie, Medicina Interna13:00 – 17:0013:00 – 17:00
Dr. POPOVICI CorneliaMedicina Interna13:30 – 15:00
Dr. PRECUP MariaCardiologie09:30 – 15:0009:30 – 14:0009:30 – 14:0009:30 – 15:0009:30 – 14:30
Dr. PRUNEA AndreeaNeurologie17:00 – 20.3018:00 – 20:30
Dr. PUIU AnamariaRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 20:00
Dr. RADEANU DoinelO.R.L.17:00 – 19:0018:00 – 20:3017:00 – 19.00
Dr. RADI RominaEndocrinologie
Dr. RANCEA RalucaCardiologie16:00 – 19:0015:30 – 19:00
Dr. REDNIC Mihaela MariaPediatrie16:30 – 20:30
Dr. RIEBEL CatalinaCardiologie14:00 -16:3009:00 – 12:0009:00 – 12:0015:00 -20:309:00 – 12:00
  Dr. ROSCA LoredanaPneumologie15:00 – 18:0016.45 – 19.3015:30 – 19:00
  Dr. RUSU PetronelaOncologie medicala14:30 – 15:30
  Dr. SABIESCU BogdanCardiologie15:00 – 20:30
  Dr. SASARMAN MirelaPneumologie08:00 – 19:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
  Dr. SCHIAU CalinRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 20:00
  Dr. SCHIOTIS RuxandraReumatologie09:30 – 12:00
  Dr. SEVAN-LIBOTEAN RoxanaGinecologie08.00 – 12:00 (CAS)14.00 – 20.30 (CAS)14.00 – 20.30 (CAS)
  Dr. SILAGHI AlinaEndocrinologie14:30 – 17:0015:00 – 18:0014:30 – 17:00
  Dr. SILAGHI HoratiuChirurgie generala15:00 – 17:00
  Dr. SIMON IoanChirurgie generala, Urologie17:00 – 20:3017:00 – 20:30
  Dr. SIMON MarioaraAlergologie, Pneumologie15:00 – 20:3015:00 – 20:30
  Dr. SIMU AncaNeurologie16:00 – 20:30
  Dr. SIPOS SerenellaRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 16:0015:30 – 18:00
  Dr. SOLOMON CarolinaRadiologie si Imagistica medicala
  Dr. STAN OanaNeurologie15:00 – 18:0015:00 – 18:00
Dr. STREZA MihaelaCardiologie17:00 – 20:0008:00 – 15:0015:00 – 20:0008:00 – 15:00
  Dr. SUCIU AncaCardiologie8:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)14:00 – 17:30 (CAS)
  Dr. SUCIU MihaiUrologie15:00 – 20:3015:00 – 20:30
  Dr. SURCEL MihaiGinecologie13:40 – 16:20
  Dr. SZABO IuliaReumatologie13:00 – 20.3008:00 – 15:0008:00 – 15:0013:00 – 20:3008:00 – 15:00
  Dr. TICALA Vasile MarianRadiologie si Imagistica medicala8:00 – 14:008:00 – 14:008:00 – 14:0014:00 – 20:008:00 – 14:00
  Dr. TODEA DoinaPneumologie14:00 – 16:00
  Dr. TOMUTA AndreiUrologie08:00 – 10:00
  Dr. TRIFU DragosUrologie17:00 – 19:30
  Dr. TUDOR DianaDermatologie si Dermatoestetica11:30 – 13:0014:30 – 17:00
  Dr. TURDEAN VoicuOrtopedie si Traumatologie18:30 – 20:3018:30 – 20:30
  Dr. TURDEANU Daniela SilviaCardiologie08:00 – 12:00
  Dr. UNGUREANU GheorgheNeurochirurgie15:00 – 17:00
  Dr. URIAN LauraHematologie15:00 – 18:00
  Dr. VATA CristinaPsihiatrie si Psihologie14:00 – 15:30
  Dr. VINCZE GheorgheChirurgie generala17:00 – 20:30
  Nutr. ANCHIDIN LarisaDiabet Zaharat si Nutritie1530 – 18:3015:30 – 18:30
  Psih. BUTA LianaPsihiatrie si Psihologie08.00 – 14.30 (CAS)08.00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)