Dr. LENGHEL Manuela

Medic primar radiolog, Sef Lucrari Catedra de Radiologie UMF. doctor in medicina, competenta CT si RMN

Medic primar radiolog

Sef Lucrari Catedra de Radiologie UMF

Doctor in medicina

Competente:

  • competenta Tomografie Computerizata
  • competenta Imagistica prin Rezonanta Magnetica
MEDICSPECIALIZARELUNIMARȚIMIERCURIJOIVINERISAMBATA
  Dr. ADAM MarielaEndocrinologie08:00 – 09:00
  Dr. ANCHIDIN OvidiuCardiologie16:30 – 19.30
  Dr. ANDRONACHE MarianCardiologie08:00 – 09:00
  Dr. ARIESANU NicoletaPneumologie15.30 – 20:00
  Dr. BACIU AnamariaDermatologie si Dermatoestetica10:00 – 13:00
  Dr. BALAN DianaCardiologie08:00 – 15:0008:00 – 15:0013:00 – 20:3013:00 – 20:3008:00 – 15:00
  Dr. BAN AdinaO.R.L.8:00 – 12:30 (CAS)8:00 – 12:30 (CAS)12:30 – 17:30 (CAS)12:30 – 17:00 (CAS)14.00 – 19.00 (CAS)
  Dr. BARBAT MihaelaPneumologie15:00 – 17:00
  Dr. BARSAN Cristian IoanRadiologie si Imagistica medicala8:00 – 14:00
  Dr. BENE IoanaRadiologie si Imagistica medicala17:00 – 19:00
  Dr. BEYER RuxandraCardiologie14:00 – 16:0014:00 – 16:00
  Dr. BLAGA CristinaGinecologie10:00 – 12:00
  Dr. BOBOS GeorgetaAlergologie17.00 – 20.3017:00 – 20:3017:00 – 20:30
  Dr. BODEA Simona CosminaDiabet Zaharat si Nutritie, Medicina Interna08:00 – 17:00 (CAS)08.00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 14:30 (CAS)
  Dr. BODEAN DianaGinecologie09:00 – 11:00
  Dr. BOJA RamonaRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 20:00
  Dr. BUDUREA ClaudiaCardiologie14:00 – 17:00
  Dr. BURGHELEA CornelUrologie14:30 – 16:00
  Dr. BURZ Claudia CristinaOncologie medicala15:00-17:00
  Dr. BUSUIOCEANU ELENAMedicina Interna10:00 – 12:30
  Dr. BUZDUGAN ElenaCardiologie16:00 – 18:00
  Dr. CAINAP Calin IoanOncologie medicala09:00 – 13:00
  Dr. CAINAP Simona SoranaCardiologie, Pediatrie09:00 – 12:00
  Dr. CALIN AdrianaRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 20:00
  Dr. CARACOSTEA GabrielaGinecologie16:00 – 20:00
  Dr. CEBOTARU CristinaOncologie medicala16:00 – 18:00
  Dr. CHIOREAN GeorgianaOncologie medicala8:00 – 15:008:00 – 15:008:00 – 15:008:00 – 15:008:00 – 15:00
  Dr. CHIRA RomeoMedicina Interna16:00 – 19:00
  Dr. CISMARU GabrielCardiologie14:00 – 15:00
  Dr. CIULE LarisaOncologie medicala14:30 – 16:0014:30 – 16:30
  Dr. CIUREA AncaRadiologie si Imagistica medicala13:00 – 16:0008:20 – 14:0014:00 – 17:00
  Dr. COCARLA LuminitaRadiologie si Imagistica medicala8:00 – 14:00
  Dr. COMAN DianaCardiologie08:00 – 15:0013:00 – 20:3008:00 – 15:0013:00 – 20:3008:00 – 15:00
  Dr. COMSA MihaiRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 20:00
  Dr. COUTI Maria ClaudiaRadiologie si Imagistica medicala8:00 – 14:00
  Dr. CRISAN ArabelaDermatologie si Dermatoestetica09:00 – 15:0009:00 – 15:0015:00 – 19:0015:00 – 19:0009:00 – 13:00
  Dr. CUCOS MariaRadiologie si Imagistica medicala8:00 – 14:008:00 – 14:00
Dr. DANCIU MirunaPsihiatrie si Psihologie08:00 – 15:0008:00 – 15:0008:00 – 15:0008:00 – 15:0008:00 – 15:00
Dr. DREVE TeodoraRadiologie si Imagistica medicala
Dr. FABIAN MelindaDermatologie si Dermatoestetica17:00 – 19:00
Dr. FEKETE NICORICI ClaudiaHematologie17:00 – 19:30
Dr. FELEA IoanaReumatologie15:00 – 16:40
Dr. FODOR Marius-MarianChirurgie generala18:00 – 20:0018:00 – 20:00
Dr. FRUNZUC IrinaGinecologie16:30 – 19:0016:00 – 19:00
  Dr. GALAN Oana-MihaelaGinecologie17:00 – 19:0009:00 – 11:30
  Dr. GHICU AmeliaCardiologie17:00 – 20:30
Dr. GOCEA AnamariaO.R.L.09:00 – 13:00
  Dr. GRUITA CarmenEndocrinologie18:00 – 20:30
  Dr. HADA DanielaCardiologie08:00 – 16:00 (CAS) 08:00 – 20:30 (CAS)
08:00 – 16:00 (CAS)08:00 – 16:00 (CAS)08:00 – 16:00 (CAS)
  Dr. HARCEAGA OlimpiuChirurgie generala, Dermatologie19:30 – 20:30
  Dr. HODOR Tudor AdrianUrologie18.00 – 20.30
  Dr. HOMORODEAN CalinCardiologie15:00 – 18:0015:00 – 18:00
  Dr. HOMORODEAN RomanaNeurologie15:00 – 19:00
  Dr. IGNAT DanaGinecologie16:00 – 19:0009:00 – 12:0010:00 – 13:00
  Dr. IGNAT Radu MihaiGinecologie12:30 – 15:00
  Dr. ILIE IoanaDiabet Zaharat si Nutritie, Endocrinologie14:00 – 16:00
  Dr. ILONCA AdrianDermatologie si Dermatoestetica18:00 – 20:0013:00 – 14:4013:30 – 14:30
Dr. JENEI ErikaCardiologie08:00 – 15:0015:00 – 20:0008:00 – 15:00
  Dr. KOVACS TundeGinecologie13:00 – 16:0013:00 – 16:0013:00 – 16:00
  Dr. LENGHEL ManuelaRadiologie si Imagistica medicala
  Dr. LISENCU Ioan CosminChirurgie generala15:00 – 17:00
  Dr. LUNGU IonelaEndocrinologie13:00 – 20:3013:00 – 20:3008:00 – 15:0008:00 – 15:0013:00 – 20:30
Dr. MADA CristinaCardiologie15:00 – 20:0008:00 – 15:0014:00 – 20:00
  Dr. MARC MadalinCardiologie16:00 – 20:30
  Dr. MARDALE StefanRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 20:00
  Dr. MEDAN Paul AlexandruUrologie16:00 – 19:00
  Dr. MOCAN MihaelaMedicina Interna17:00 – 20:3017:00 – 20:30
  Dr. MODOI DianaRadiologie si Imagistica medicala16:00 – 19:0009:00 – 12:0010:00 – 13:00
  Dr. MOLNAR Oana MagdalenaNeurologie08:00 – 15:00 (CAS)13:00 – 20:30 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
  Dr. MOTOCU RaduChirurgie generala17:30 – 20:30
  Dr. MURESAN CarmenCardiologie10:00 – 14:0010:00 – 14:0010:00 – 14:0010:00 – 14:0010:00 – 14.00
  Dr. MURESAN IoanaRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 20:00
  Dr. NABULSSI AymanOrtopedie si Traumatologie18:00 – 20:3015:00 – 17:00
  Dr. NISTOR DanOrtopedie si Traumatologie16:00 – 18:00
  Dr. OBER CameliaCardiologie14:00 – 17:00
  Dr. OPRITA SimonaCardiologie14:00 – 18:0014:00 – 18:00
  Dr. PARAU AdrianaPneumologie16:00 – 20:0016:00 – 20:00
  Dr. PARV Andreea AmaliaCardiologie08:00 – 15:0013:00 – 20:3008:00 – 15:0008:00 – 15:0008:00 – 15:00
  Dr. PARVU DoruOncologie medicala08:00 – 16:0008:00 – 16:0008:00 – 16:0008:00 – 16:0008:00 – 16:00
  Dr. PETROV LjubomirHematologie15:30 – 18:30
  Dr. PILIPAUTANU RodicaNeurologie08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
  Dr. POANTA LauraCardiologie, Medicina Interna08:00 – 13:0008:00 – 13:0008:00 – 13:0008:00 – 13:0008:00 – 13:00
  Dr. POP DariaGinecologie19:30 – 20:30
Dr. POP MariusO.R.L.12:30 – 16:30 (CAS)12:30 – 16:30 (CAS)08:30 – 12:30 (CAS)08:30 – 12:30 (CAS)09:00 – 14:00 (CAS)09:00 – 10:00
Dr. POP SeverO.R.L.16:30 – 20:30
Dr. POP SorinCardiologie, Medicina Interna13:00 – 17:0013:00 – 17:00
Dr. POPOVICI CorneliaMedicina Interna13:30 – 15:00
Dr. PRECUP MariaCardiologie09:30 – 15:0009:30 – 14:0009:30 – 14:0009:30 – 15:0009:30 – 14:30
Dr. PRUNEA AndreeaNeurologie17:00 – 20.3018:00 – 20:30
Dr. PUIU AnamariaRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 20:00
Dr. RADEANU DoinelO.R.L.17:00 – 19:0018:00 – 20:3017:00 – 19.00
Dr. RADI RominaEndocrinologie
Dr. RANCEA RalucaCardiologie16:00 – 19:0015:30 – 19:00
Dr. REDNIC Mihaela MariaPediatrie16:30 – 20:30
Dr. RIEBEL CatalinaCardiologie14:00 -16:3009:00 – 12:0009:00 – 12:0015:00 -20:309:00 – 12:00
  Dr. ROSCA LoredanaPneumologie15:00 – 18:0016.45 – 19.3015:30 – 19:00
  Dr. RUSU PetronelaOncologie medicala14:30 – 15:30
  Dr. SABIESCU BogdanCardiologie15:00 – 20:30
  Dr. SASARMAN MirelaPneumologie08:00 – 19:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)
  Dr. SCHIAU CalinRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 20:00
  Dr. SCHIOTIS RuxandraReumatologie09:30 – 12:00
  Dr. SEVAN-LIBOTEAN RoxanaGinecologie08.00 – 12:00 (CAS)14.00 – 20.30 (CAS)14.00 – 20.30 (CAS)
  Dr. SILAGHI AlinaEndocrinologie14:30 – 17:0015:00 – 18:0014:30 – 17:00
  Dr. SILAGHI HoratiuChirurgie generala15:00 – 17:00
  Dr. SIMON IoanChirurgie generala, Urologie17:00 – 20:3017:00 – 20:30
  Dr. SIMON MarioaraAlergologie, Pneumologie15:00 – 20:3015:00 – 20:30
  Dr. SIMU AncaNeurologie16:00 – 20:30
  Dr. SIPOS SerenellaRadiologie si Imagistica medicala14:00 – 16:0015:30 – 18:00
  Dr. SOLOMON CarolinaRadiologie si Imagistica medicala
  Dr. STAN OanaNeurologie15:00 – 18:0015:00 – 18:00
Dr. STREZA MihaelaCardiologie17:00 – 20:0008:00 – 15:0015:00 – 20:0008:00 – 15:00
  Dr. SUCIU AncaCardiologie8:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)14:00 – 17:30 (CAS)
  Dr. SUCIU MihaiUrologie15:00 – 20:3015:00 – 20:30
  Dr. SURCEL MihaiGinecologie13:40 – 16:20
  Dr. SZABO IuliaReumatologie13:00 – 20.3008:00 – 15:0008:00 – 15:0013:00 – 20:3008:00 – 15:00
  Dr. TICALA Vasile MarianRadiologie si Imagistica medicala8:00 – 14:008:00 – 14:008:00 – 14:0014:00 – 20:008:00 – 14:00
  Dr. TODEA DoinaPneumologie14:00 – 16:00
  Dr. TOMUTA AndreiUrologie08:00 – 10:00
  Dr. TRIFU DragosUrologie17:00 – 19:30
  Dr. TUDOR DianaDermatologie si Dermatoestetica11:30 – 13:0014:30 – 17:00
  Dr. TURDEAN VoicuOrtopedie si Traumatologie18:30 – 20:3018:30 – 20:30
  Dr. TURDEANU Daniela SilviaCardiologie08:00 – 12:00
  Dr. UNGUREANU GheorgheNeurochirurgie15:00 – 17:00
  Dr. URIAN LauraHematologie15:00 – 18:00
  Dr. VATA CristinaPsihiatrie si Psihologie14:00 – 15:30
  Dr. VINCZE GheorgheChirurgie generala17:00 – 20:30
  Nutr. ANCHIDIN LarisaDiabet Zaharat si Nutritie1530 – 18:3015:30 – 18:30
  Psih. BUTA LianaPsihiatrie si Psihologie08.00 – 14.30 (CAS)08.00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)08:00 – 15:00 (CAS)